Miot "G" ur. 31.08.2020

09-10-2020  |   HODOWLA JACKRUSSELL GALERIA ZDJĘĆ

Nasze maluszki gotowe by pokazać się światu


Nasze maleństwa przywitaliśmy dn. 31.08.2020. Moli drugi raz została mamą i jak zwykle odnajduje się w tej roli  wspaniale -  jest bardzo uważna, troskliwa i zakochana w swoich dzieciaczkach. Mamy dwóch chłopców i jedną dziewczynkę.

Rodzicami zostali nasza Moli (Holly Colosseum) oraz piękny, bardzo spokojny i zrównoważony reproduktor FLASH JACK Bohemian Touch (Junior Europa Winner, Club and Junior Champion of CZ). Jego hodowczyni Jirinie Miculkova (Hodowla Bohemian Touch) bardzo dziękujemy za możliwość krycia nim naszej suni, a rodzinie, w której mieszka za wspaniałe spotkanie. 

Rodowód graficzny szczeniąt

Matka:  JUN.CH.PL HOLLY Colosseum

Ojciec: JUN.CH.CZ FLASH JACK Bohemian Touch

Rodzice szczeniąt zostali przebadani pod kątem chorób genetycznych PLL (Primary Lens Luxation), LOA (Late Onset Ataxia), SCA (Spinocerebellar Ataxia), JBD (Juvenile Brain Disease) i oboje są od nich wolni.


Nasze maluszki :

Piesek nr 1 - Gaston - zarezerwowany

Piesek nr 2 - Gramolek - zarezerwowany

Suczka - Griselda - zarezerwowana

Ponieważ mają aktualnie 5 tygodni, jeszcze obserwujemy jak pomalutku kształtują się ich charaktery. Wiemy jednak już napewno, że są bardzo odważne i wesołe. Piesek nr 1 to zaczepny wesołek, który pierwszy przybiega gdy usłyszy wołanie, Piesek nr 2 jest małym myślicielem, który zastanawia się na ile przybiegnięcie do nas jest ważniejsze od drzemki, a Suczka to drobna iskierka, której radość nie ma granic. 

Na zdjęciach mogą Państwo poznać każdego malucha z osobna w wieku 5 tygodni, podejrzeć jak się u nas wychowują, a także jak wyglądały w pierwszym dniu ich życia.

Po kliknięciu na dane zdjęcie, pojawi się informacja, który z maluchów na nim widnieje.

Zapraszamy także do obejrzenia pierwszego filmu z miotem w pierwszych 6 tygodniach oraz drugiego filmu od 6 do 8 tygodnia życia.  


   Wstecz