Cena szczeniąt w Jurassic Jack

HODOWLA JACKRUSSELL Szczenięta Cena

Każdy z nas decydując się na jakikolwiek zakup, najpierw wybiera dany produkt, kierując się często opiniami znalezionymi na internecie bądź poleceniem od znajomego, a następnie sprawdza, czy jest w zasięgu jego możliwości finansowych.  Nie powinien zatem dziwić fakt, że gdy Państwo określili już jaka rasa psa spełniłaby oczekiwania rodziny i na podstawie opinii w internecie bądź polecenia przez znajomych znajdujecie Hodowlę, która zrobiła na was dobre wrażenie, dzwonicie bądź piszecie z zapytaniem o cenę. Zapewne nieraz ku swojemu zdziwieniu w wielu hodowlach spotykacie się w tym momencie z oschłym potraktowaniem, często po prostu z brakiem odpowiedzi, najczęściej jednak z długim wstępem z czego cena wynika, by nareszcie ją poznać.

Dlaczego temat ceny za szczenię nie jest tak prosty i wywołuje u Hodowców emocje? Przecież to tylko podanie ceny - kilka słów. Dlatego, że dla Hodowcy szczenię to nie tylko produkt na sprzedaż - szczenię jest efektem jego ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń, jeszcze zanim w ogóle się urodziło. W niewielu słowach jest tak wiele i z pewnością nie zrozumieją tego ci, którzy nie wiedzą czym są nieprzespane noce, ogromny stres i strach o te małe bezbronne istotki.  W wielu Hodowlach cena będzie różna, tak samo jak różny może być czas, nakład pracy i środków a także samo zaangażowanie w wychowanie maluchów. Podobnie różne są też linie genetyczne a co za tym idzie - cechy, które psy niosą - temat z oczywistych przyczyn zupełnie obcy dla większości, ale co ciekawe nie powinien być on całkowicie obojętny, gdyż to właśnie przede wszystkim genetyka odpowiada za to, jakiego psa będziemy mieć w domu. Jestem pewna, że każdy Hodowca chciałby opowiedzieć "potencjalnemu nabywcy" o swoich psach - m.in. jakie mają charaktery, jakie mają badania, jak socjalizuje szczenięta i z czego właściwie ta cena wynika, niż tylko by dana osoba cenę poznała a potem porównywała suche liczby nie rozumiejąc istoty sprawy.

Długo zastanawiałam się czy podać tu cenę za szczenię z naszej Hodowli, ponieważ trzeba byłoby przy tym jeszcze sporo się rozpisać - poza oczywistymi faktami ma na nią wpływ wiele czynników i tak naprawdę trudno określić nawet widełki cenowe "od do" jednocześnie zostając właściwie zrozumianym. Dodatkowo naszą stronę śledzą osoby często mające niewłaściwe intencje, zatem w celu poznania ceny za maluszka z naszej Hodowli pozostaje mi nic innego jak zaprosić do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzin w naszej hodowli - lubię rozmawiać, mam do siebie dystans oraz duże poczucie humoru - można ze mną porozmawiać na luzie i bez znajomości poprawnych terminów. Hodowla Psów Rasowych Jack Russell Terrier to nie jest jedyne moje zajęcie - poza nią zajmuje się także pracą zawodową, utrzymaniem domu w przyzwoitym porządku, mój czas pochłania także druga pasja - uprawa róż i innych kwiatów w ogrodzie. Przy tych wszystkich zajęciach nie zapominam także o tym co dla mnie najważniejsze - moim wspaniałym mężu i dwójce synów. Czasem, przyznaje się - jestem zbyt zmęczona po pracy na rozmowę lub w natłoku zajęć nie mam do niej głowy. Jeśli nie odbiorę, wyślij sms - na pewno oddzwonię, gdy będę mogła. 

Zapraszam także do zapoznania się z artykułem na naszym Blogu "Ile kosztuje rasowy Jack Russell Terrier"