JUN.CH.PL. WHITE CARRIE JURASSIC JACK

WHITE CARRIE, czyli Kira, to pierwsza sunia z naszym przydomkiem Jurassic Jack. Jest córką naszej SWEET SANDY i jesteśmy z niej niesamowicie dumni.


Płeć:

suka - młodzież

Data urodzenia:

07.04.2018

Odmiana włosa:

drutowaty (złamany)

Umaszczenie:

biało-brązowe

Ojciec:

CH.PL. TALAR Colosseum

Matka:

SWEET SANDY Jack's Clan


Rodowód graficzny WHITE CARRIE znajdą Państwo tutaj.

Więcej zdjęć WHITE CARRIE można obejrzeć w zakładce 
Galeria-Zdjęcia.

Kira jest Młodzieżowym Championem Polski, ma także rozpoczęty dorosły Championat Polski. Ma wspaniałe opisy sędziowskie, jest chlubą naszej hodowli! W szybkim czasie osiągnęła doskoałe wyniki na wystawach, kilkukrotnie zdobyła tytuły Zwycięzcy Młodzieży czy  BOS - Best of Opposite Sex (Zwycięzca Płci Przeciwnej).  Na wystawach sędziowie  doceniają ją za  prostą linię grzbietową, doskonałe proporcje, doskonały przód,  doskonały pigment, doskonałe kątowanie, piękną długą szyję, wysoko noszony ogon, wspaniały charakter. 

CHARAKTER: Kira, jest wspaniałą przedstawicielką rasy. Jest niezależna i dostojna. Nastawiona na pracę z człowiekiem, uwielbia wykonywać to, czego od niej wymagamy. Zawsze chętna do zabawy, niezwykle spostrzegawcza - widzi to, na co wiele psów nie zwraca uwagi. Bardzo radosna, kocha towarzystwo człowieka, cały czas jest obok - wpatrzona w nas, radośnie machając ogonem.


BADANIA GENETYCZNE: Bardzo ważne jest dla nas zdrowie przyszłych maluszków, dlatego Kira jako suka hodowlana ma wykonane badania genetyczne w kierunku chorób :

PLL (Primary Lens Luxation) - Wynik: N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies posiada prawidłowy gen w układzie homozygotycznym. Pies nie jest obciążony mutacją w genie ADAMTS17 odpowiedzialną za
pierwotne zwichnięcie soczewki (PLL).

LOA (Late Onset Ataxia) - Wynik : N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies posiada prawidłowy gen w układzie homozygotycznym. Zwierzę nie jest nosicielem mutacji w genie CAPN1 odpowiedzialnej za
LOA.

SCA (Spinocerebellar Ataxia) - Wynik : N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies jest homozygotą posiadającą oba prawidłowe geny. Pies nie jest nosicielem mutacji w genie KCNJ10, która powoduje
ataksję rdzeniowo-móżdżkową (SCA).


SZCZENIĘTA: Kira odchowała już pierwszy miot. Jest wspaniałą mamą, która bardzo dużo uczy swoje dzieci. Chłopaki z miotu D są nieziemsko przystojne, bardzo zdolne i rezolutne. 

Miot D - ur. 05.12.2019 -  ZDJĘCIA SZCZENIĄT W HODOWLI

                                        FILM SZCZENIĄT W HODOWLI:  MIOT D: do 3 tyg MIOT D: 9 tyg

                                         MIOT D : W NOWYCH DOMACH (galeria w trakcie budowy)