JUN.CH.PL. HOLLY Colosseum

HOLLY, którą w domu nazywamy Moli, to córka utytułowanych rodziców - przepięknej mamy CH.PL, MŁ.CH.PL TELMA Colosseum oraz wybitnego CH-PL-SK-CZ-HU, MŁ.CH.PL MAISON CLERY AIR ONE.


Płeć:

suka - suka hodowlana

Data urodzenia:

19.11.2016

Odmiana włosa:

złamany

Umaszczenie:

biało-brązowe

Ojciec:

CH-PL-SK-CZ-HU, MŁ.CH.PL MAISON CLERY AIR ONE

Matka:

CH.PL, MŁ.CH.PL TELMA Colosseum


Rodowód graficzny HOLLY klik tutaj.


Holly jest Młodzieżowym Championem Polski, ma także rozpoczęty dorosły Championat Polski. Na wystawach szybko zrobiła dużą karierę, na swoim koncie ma kilka zdobytych tytułów takich jak BOB - Best of Breed (Zwycięzca Rasy),  czy BOS - Best of Opposite Sex (Zwycięzca Przeciwnej Płci).   Na wystawach jest doceniana za piękną głowę, bardzo dobry pigment, doskonałe kątowanie, piękną długą szyję, wysoko noszony ogon, prosty grzbiet i wspaniały charakter. 

Holly, nazywana przez nas Moli, jest bardzo piękna i ma w oczach to coś, dzięki czemu potrafi czarować. Potrafi się śmiać i wywoływać uśmiech u innych. Bardzo czuła, uwielbia przytulanie i pieszczoty - czasami myślę, że ma dużo z kota, dlatego nazywamy ją naszym piesokotem. Jest bardzo rezolutna, lubi stawiać na swoim - jeśli jest bitwa o patyk, to ona ją wygrywa. Nie daje sobie w kaszę dmuchać i mocno walczy za siebie ... i za innych. To mały obrońca uciśnionych - czuwa, by nikt ze stada nie potraktował zbyt ostro żadnego szczeniaczka - nieraz nawet jego własnej matce zwróci uwagę, że jest zbyt ostra. Podobnie broni naszego kota, nasze dzieci i wszystkich, którzy potrzebują obrońcy; a jeśli go nie potrzebują to ona i tak obroni... To Jack o walecznym sercu, któremu nic nie jest straszne. Niestety, jest też nieco przekorna, co ma swoje dobre i złe strony. Lubi nam na wystawach płatać psikusy, w postaci - dziś nie mam ochoty pokazać się pięknie na ringu, ale traktujemy to z przymrużeniem oka, a wystawy jak dobrą zabawę.  

Więcej zdjęć HOLLY można obejrzeć w zakładce Galeria-Zdjęcia.