CH.PL. ELEN Colosseum

ELEN Colosseum czyli nasza Lenka, jest córką po CH.PL., MŁ.CH.PL. BAILEY'S Wild with Delight oraz GLORFINDEL ELF LORD INLOVEWITH.


Płeć:

suka - suka hodowlana

Data urodzenia:

11.01.2016

Odmiana włosa:

złamany

Umaszczenie:

biało-brązowe

Ojciec:

GLORFINDEL ELF LORD INLOVEWITH

Matka:

CH.PL, MŁ.CH.PL. BAILEY'S Wild with DelightRodowód graficzny ELEN znajdą Państwo tutaj

Więcej zdjęć Lenki znajduje się w zakładce  Galeria

Nasza ELEN jest Championem Polski. Zdobyła również kilkukrotnie tytuł BOB - Best of Breed (Zwycięzca rasy), a także BOS - Best of Opposite Sex (Zwycięzca Przeciwnej Płci), na finałach otrzymała także tytuł BOG IV - Best of Group IV (Zwycięzca Grupy - IV).

CHARAKTER: Elen czyli dla nas po prostu Lenka to niespotykanie radosna istota, można powiedzieć, że jest to wieczny szczeniak. Bardzo energiczna lecz zarazem usłuchana. Uwielbia się bawić, szybko się uczy i bardzo lubi wyzwania - myślę, że byłaby świetna w agility czy frisbee.  To nasz mały tygrysek, który skacze non stop i bez przerwy. Kocha wodę, wręcz jest ona jej żywiołem - uwielbia bieganie za piłką i długie spacery.  Niezwykle czuła i opiekuńcza. To bardzo skrócona wersja jej charakteru, bo nie wszystko da się wyrazić słowami.


BADANIA GENETYCZNE: Bardzo ważne jest dla nas zdrowie przyszłych maluszków, dlatego Lena jako suka hodowlana ma wykonane badania genetyczne w kierunku chorób :

PLL (Primary Lens Luxation) - Wynik: N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies posiada prawidłowy gen w układzie homozygotycznym. Pies nie jest obciążony mutacją w genie ADAMTS17 odpowiedzialną za
pierwotne zwichnięcie soczewki (PLL).

LOA (Late Onset Ataxia) - Wynik : N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies posiada prawidłowy gen w układzie homozygotycznym. Zwierzę nie jest nosicielem mutacji w genie CAPN1 odpowiedzialnej za
LOA.

SCA (Spinocerebellar Ataxia) - Wynik : N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies jest homozygotą posiadającą oba prawidłowe geny. Pies nie jest nosicielem mutacji w genie KCNJ10, która powoduje
ataksję rdzeniowo-móżdżkową (SCA).


SZCZENIĘTA: Elen miała w naszej hodowli do tej pory dwa mioty - w roku 2017 Miot U oraz w roku 2018 Miot Y. Wszystkie jej dzieciaczki są niesamowite - mają piękną budowę, są bardzo energiczne i szalone, do tego kochają aport i szaleństwa w wodzie. Ponieważ mioty te były stosunkowo niedawno, wciąż kompletujemy zdjęcia maluchów z nowych domów, dlatego jeszcze minie chwilka nim powstanie Galeria zdjęć. 

Miot U - ur. 19.10.2017 - ZDJĘCIA SZCZENIĄT W HODOWLI

                                           FILM SZCZENIĄT W HODOWLI: Miot U:4tyg, Miot U:6tyg, Miot U: 8tyg

                                           MIOT U : W NOWYCH DOMACH (galeria w trakcie budowy)

Miot Y - ur. 13.07.2018  - ZDJĘCIA SZCZENIĄT W HODOWLI 

                                           FILM SZCZENIĄT W HODOWLI 

                                           MIOT  Y : W NOWYCH DOMACH (galeria w trakcie budowy)