CH.PL. Black Berry Jack's Clan

BLACK BERRY Jack's Clan, na codzień nazywana Bambi, jest córką NICE NOUGAT Jack's Clan FCI oraz Championa BAKE ROLLS FIDLANT.


Płeć:

suka - suka hodowlana

Data urodzenia:

31.01.2015

Odmiana włosa:

złamany

Umaszczenie:

biało-brązowe

Wzrost:

26cm

Ojciec:

CH-CZ-SK-PL. BAKE ROLLS FIDLANT

Matka:

NICE NOUGAT Jack's Clan FCIRodowód graficzny BLACK BERRY znajdą Państwo  tutaj

Więcej zdjęć suczki znajdą Państwo w zakładce Galeria

Nasza Bambi jest Championem Polski, a tytuł ten zdobyła na trzech Wystawach Międzynarodowych, co jest sporym sukcesem i powodem do dumy z tak pięknej suczki. Niejednokrotnie otrzymywała tytuły BOB - Best of Breed (Zwycięzca rasy), BOS - Best of Opposite Sex (Zwycięzca Przeciwnej Płci). 


CHARAKTER: Bambi to bardzo pogodna suczka. Jako szczeniaczek była urwisem i małym gryzoniem.  Z wiekiem zrobiła się spokojna, łagodna i cierpliwa. Jej największym hobby jest aportowanie i może to robić godzinami. Bardzo zwinna i sprytna, ale także  pojętna i usłuchana. Praca z nią to czysta przyjemność. Bez marudzenia i zastanawiania się wykonuje wszystkie polecenia. Lubi towarzystwo innych, w tym także kotów. Choć ma dużo energii, bez problemu nad nią panuje, potrafiąc wyciszyć się do tego stopnia, że może przespać cały dzień... o ile jesteśmy obok. To nasz mały kochany aniołek. Bardzo odważna, nie straszny jest dla niej duży pies czy jeszcze większy jeleń. Ma spory instynkt łowiecki, na podwórku nie mamy kretów, nornic - jedynie z jaszczurkami nie nadąża się rozprawiać. Uwielbia wodę, zawsze razem z nami podlewa ogródek, czekając aż wreszcie urządzimy jej prysznic. Jest doskonałym pływakiem i jeszcze większym skoczkiem. 


BADANIA GENETYCZNE: Bardzo ważne jest dla nas zdrowie przyszłych maluszków, dlatego Bambi jako suka hodowlana ma wykonane badania genetyczne w kierunku chorób :

PLL (Primary Lens Luxation) - Wynik: N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies posiada prawidłowy gen w układzie homozygotycznym. Pies nie jest obciążony mutacją w genie ADAMTS17 odpowiedzialną za
pierwotne zwichnięcie soczewki (PLL).

LOA (Late Onset Ataxia) - Wynik : N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies posiada prawidłowy gen w układzie homozygotycznym. Zwierzę nie jest nosicielem mutacji w genie CAPN1 odpowiedzialnej za
LOA.

SCA (Spinocerebellar Ataxia) - Wynik : N/N (wolny)
Interpretacja:
Badany pies jest homozygotą posiadającą oba prawidłowe geny. Pies nie jest nosicielem mutacji w genie KCNJ10, która powoduje
ataksję rdzeniowo-móżdżkową (SCA).


SZCZENIĘTA: Bambi miała w naszej hodowli do tej pory jeden miot - w roku 2018 Miot Z. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej dzieciaków - mają piękną budowę, są bardzo energiczne i odważne. Ponieważ miot ten był stosunkowo niedawno, wciąż kompletujemy zdjęcia maluchów z nowych domów, dlatego jeszcze minie chwilka nim powstanie Galeria zdjęć. 

Miot Z - ur. 14.07.2018  - ZDJĘCIA SZCZENIĄT W HODOWLI 

                                        FILM SZCZENIĄT W HODOWLI 

                                        MIOT  Z : W NOWYCH DOMACH (galeria w trakcie budowy)