Rezerwacja

HODOWLA JACKRUSSELL Szczenięta Rezerwacja

Zakup psa powinien być dobrze przemyślany przez całą rodzinę, ponieważ to ważny moment w życiu psa, a dla przyszłego właściciela, nie tylko radość ale i odpowiedzialność za życie przyszłego domownika, a co za tym idzie - obowiązek na przyszłe kilkanaście lat. Pies to żywe stworzenie, a nie przedmiot, który można zwrócić do sklepu czy wyrzucić do śmieci. Trzeba przemyśleć nie tylko sam fakt zakupu psa, ale również tego jak chcemy go wychować. Jack Russell Terrier to pies wymagający uwagi i dużej ilości czasu, dlatego powinniśmy przemyśleć, czy rzeczywiście jest to pies dla nas.


ZASTANÓW SIĘ:

  • Ile czasu dziennie mogę poświęcić na spacery?

  • Czy pies będzie miał w naszym domu swoje miejsce?

  • Czy stać mnie na utrzymanie psa – odpowiednie żywienie, pielęgnację i opiekę weterynaryjną?

  • Kto będzie zajmował się psem podczas gdy jesteśmy w pracy, czy wyjeżdżamy na urlop?


Są to ważne pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed zakupem szczenięcia, a nie po. Pies to nie zabawka, którą można odłożyć na półkę i która nie ma potrzeb fizjologicznych i emocjonalnych.

Naszym celem nie jest tylko sprzedaż i zarobek na szczeniętach, ale to by znalazły jak najlepszy dom i jak najlepszych- kochających, odpowiedzialnych właścicieli. Jeśli jesteś właśnie taką osobą, to bardzo się cieszymy, że chcesz przyjąć pod swój dach pieska z naszej hodowli. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, prosimy o wpis na listę zainteresowanych poniżej. Gdy maluchy przyjdą na świat, skontaktujemy się z tobą, a na podany adres e-mail wyślemy zdjęcia szczeniaczków. Wpis na listę nie zobowiązuje do zakupu szczenięcia. Rezerwacja wybranego szczenięcia jest zobowiązująca i następuje dopiero po wpłaceniu zadatku. Więcej informacji znajdą Państwo w Regulaminie.

Wpis na listę zainteresowanych