Rezerwacja

HODOWLA JACKRUSSELL Szczenięta Rezerwacja

Zakup psa powinien być dobrze przemyślany przez całą rodzinę, ponieważ to ważny moment w życiu psa, a dla przyszłego właściciela, nie tylko radość ale i odpowiedzialność za życie przyszłego domownika, a co za tym idzie - obowiązek na przyszłe kilkanaście lat. Pies to żywe stworzenie, a nie przedmiot, który można zwrócić do sklepu czy wyrzucić do śmieci. Trzeba przemyśleć nie tylko sam fakt zakupu psa, ale również tego jak chcemy go wychować. Jack Russell Terrier to pies wymagający uwagi i dużej ilości czasu, dlatego powinniśmy przemyśleć, czy rzeczywiście jest to pies dla nas.


ZASTANÓW SIĘ:

  • Ile czasu dziennie mogę poświęcić na spacery?

  • Czy pies będzie miał w naszym domu swoje miejsce?

  • Czy stać mnie na utrzymanie psa – odpowiednie żywienie, pielęgnację i opiekę weterynaryjną?

  • Kto będzie zajmował się psem podczas gdy jesteśmy w pracy, czy wyjeżdżamy na urlop?


Są to ważne pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed zakupem szczenięcia, a nie po. Pies to nie zabawka, którą można odłożyć na półkę i która nie ma potrzeb fizjologicznych i emocjonalnych.

Naszym celem nie jest tylko sprzedaż i zarobek na szczeniętach, ale to by znalazły jak najlepszy dom i jak najlepszych- kochających, odpowiedzialnych właścicieli. Jeśli jesteś właśnie taką osobą, to bardzo się cieszymy, że chcesz powitać pod swoim dachem pieska z naszej hodowli. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, prosimy o kontakt mailowy lub najbardziej przez nas preferowany kontakt telefoniczny - podczas rozmowy możemy się poznać, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Przykładamy bardzo dużą wagę do kontaktu z przyszłym właścicielem - nie powierzymy szczeniaczka komuś, kogo nie poznamy. Działa to także w drugą stronę - nie zostawimy nowego właściciela bez pomocy - służymy zawsze poradami w kwestiach wychowania, żywienia, zdrowia, pielęgnacji itp. 

Gdy maluchy przyjdą na świat, skontaktujemy się z tobą, a na naszą stronę dodamy do galerii zdjęcia szczeniaczków. Jednak co ważne, rezerwacja konkretnych szczeniąt jest możliwa dopiero w 6-7 tygodniu ich życia. Z prostego względu - dopiero w tym czasie można ocenić jak rokuje szczenię - czy jest zgodne z wzorcem i czy nie ma jakichś niedoskonałości (np. brak zęba), które mogłyby przekreślić jego karierę wystawową - to zaś ma wpływ na cenę szczeniaczka. W tym wieku jest też bardziej widoczny charakter - czy jest to przekorny rozrabiaka, czy raczej osobnik ceniący sobie pełną miskę i miękkie legowisko(oczywiście o tyle o ile to możliwe w przypadku Jack'a). Oczywiście zapisujemy sobie osoby na 100% zdecydowane i to one mają prawo do pierwszeństwa w rezerwacji, jednak nie następuje ona zaraz po narodzinach ale właśnie w 6-7 tygodniu życia szczeniąt. Jeśli więc jesteś zdecydowany na zakup szczenięcia z danego miotu, skontaktuj się z nami - wiadomo,że nikt nie chce czekać w niepewności, czy akurat z danego miotu będzie dla nas jakiś szczeniaczek, dlatego w rozmowie z nami dowiesz się ile jest chętnych na pieski. Ponieważ chętnych jest dość sporo, warto skontaktować się z nami wcześniej, by później nie być rozczarowanym.

Aktualnie oczekujemy na cieczkę u naszych dwóch suczek - SWEET SANDY Jack's Clan (włos gładki) oraz BLACK BERRY Jack's Clan (włos złamany). Zostaną pokryte pięknymi reproduktorami o włosie szorstkim, dlatego też szczenięta mogą mieć różne rodzaje włosa. Ciężko jest nam powiedzieć kiedy się pojawią szczenięta - tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Nasze suczki powinny dostać cieczki lada moment, więc jedynie jesteśmy w stanie pogdybać, że szczeniaczki pojawią się u nas na przełomie miesięcy kwiecień/maj/czerwiec 2018.

Jednak więc jesteś zdecydowany i nie możesz doczekać się swojego czworonożnego przyjaciela, podkreślę raz jeszcze - skontaktuj się z nami telefonicznie, ewentualnie mailowo.